Katılımcılarımızın Dikkatine

Sayın Katılımcılar,

Öncelikle kongremize göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kongremiz katılımcıların erken ücret ödeme tarihi 26 Temmuz 2019 olarak son kez uzatılmıştır. Kongremiz organizasyon düzeninde bir aksaklık yaşanmaması için, bu tarihten sonra lütfen kongre internet sayfamızda yer alan ücretlendirme (http://tarmek2019.org/index/sayfa/1217/kongre-kayit-bilgilendirmesi) üzerinden ödeme yapınız.

Ayrıca, kongre sistemi üzerinde yer alan katılımcı giriş ekranından (http://tarmek2019.congress.gen.tr/index/author_login)  “Kongre Kayıt” kısmına (açıklamalar) geliş-gidiş tarihlerinizi, ulaşım bilgilerinizi, konaklama yerlerinizi ve varsa refakatçi bilgilerinizi girerek veya güncelleyerek katılım kaydınızı da ayrıca yapmanız yine kongremiz ile ilgili planlanan organizasyonlarda herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına önem arz etmektedir.

 Çanakkale’nin Eylül ayında oldukça yoğun bir turizm sezonu yaşaması nedeniyle, katılımcılarımızın konaklama konusunda herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için, konaklama rezervasyonlarını da en kısa süre içinde yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon sırasında lütfen kongremizin ismini belirterek internet sayfamızda yer alan fiyat tekliflerini hatırlatınız.

Kongremizle ilgili herhangi bir konuda bizlere kongre e-posta adresimizden “tarmek2019@comu.edu.tr” ulaşabilirsiniz.

Çanakkale’de görüşmek üzere iyi günler ve iyi çalışmalar dileriz.

 

Kongre Düzenleme Kurulu

 


23 Temmuz 2019, Salı 97 defa okundu